Náš management

Václav Štekr pochází ze známého města zlatníků a klenotníků Jablonce nad Nisou v Čechách. Tato skutečnost a od roku 1992 také práce u známé šperkařské firmy Soliter, jež se může chlubit staletou tradicí, výrazně ovlivnila jeho životní dráhu.

Pod vedením zkušených klenotnických mistrů postupně pronikal do tajemstvi šperků a zdokonaloval se v oboru. Studium na pedagogické fakultě zesílilo jeho prirozené sklony k poznávání nových věcí. Schopnost se nadchnout v kombinaci se seriózností mu umožnily v krátké době se vypracovat na mistra dílny litého šperku v Soliteru a jako prvnímu v Čechách dovést lití šperků k dokonalosti s využitím nových technologií. Čas strávený u renomovaných zlatnických firem v Německu vypiloval jeho cit pro design a špičkové zpracování šperků.

Stal se uznávaným expertem v  profesi klenotníka. Svou odbornost a znalosti maximálně využil v průběhu intenzivního přispívání k rozvoji společnosti na výrobu diamantových šperků Alo Diamonds.

Touha po vysokém šperkařství a smysl pro krásu přivedly Václava po 20 letech působení v oboru klenotnictví k realizaci vlastních představ o podobě uměleckého šperku, jehož posláním je mimo jiné ztělesňovat eleganci a dlohověkost.

Jeho šperky si můžete zakoupit v našem zlatnictví na adrese Soukenická 1189/23, Praha 1.