Zásnubní prsten je pro ženu symbolem, že chcete strávit zbytek života po jejím boku. Jeho výběr je tedy důležité nepodcenit. V tomto článku Vám poradíme, na co všechno byste měli při výběru zásnubního prstenu myslet.
Ačkoli jsou šperky vyráběné z kvalitních a odolných materiálů, nikdy nelze zaručit, že nedojde k jejich opotřebení, či poškrábání. Toto riziko však lze snížit při dodržení pár základních zásad.
Nejste si jisti, jakou velikost prstenu zvolit? Náš přehledný rádce vám pomůže.
Zlaté šperky doprovázejí lidstvo již od dob, kdy se naučilo opracovávat drahé kovy. Tímto se zlaté šperky staly symbolem moci a bohatství. Zlaté šperky jsou nejčastěji vyráběny v kombinaci s drahokamy, či polodrahokamy, které tvoří většinu ceny šperku. Cena je také ovlivněna značkou, nebo originalitou jejich návrhu.
Prostřednictvím organizace Unicef darovala naše firma Ellissi moskytiéry pro děti.
Naše firma Ellissi darovala luxusní briliantový šperk v hodnotě 35 000 kč pro společenský večer zlatníků, klenotníků a hodinářů 2017.
Dne 29.9. – 1.10.2016 se naše firma zúčastnila 25. ročníku výstavy Hodiny a Klenoty. Jedná se o unikátní...
Názorná ukázka prezentačního videa námi navrženého šperku na zakázku. Díky 3D náhledu si můžete šperk na míru důkladně prohlédnout ještě před jeho výrobou »
  • 1
  • 2
Showing 1 to 8 of 10 (1 Pages)